fot. materiały prasowe

Kolorowa uczta: Nowa kolekcja H&M Home x PANTONE

H&M Home i PANTONE po raz kolejny łączą siły, prezentując nową kolekcję pełną jaskrawych barw i smaków. Ich druga wspólna kolekcja skupia się na dwóch paletach: Zesty & Fresh oraz Sweet & Juicy, eksplorując związek między kolorami, a smakami.

Nowa linia dodatków do wnętrz skupia się głównie na serwowaniu i przechowywaniu jedzenia – od mis po podkładki, ale także świeczki o różnych zapachach i kolorach.

W kolekcji Sweet & Juicy znajdziemy ognistą czerwień i intensywną pomarańcz, które przywodzą na myśl pasję i ekscytację. Pomarańcz to kolor wyrazisty i odważny, który pobudza emocje. Natomiast czerwień kojarzy się zarówno z miłością, jak i z gniewem – to kolor intensywny, który przyciąga uwagę.

Natomiast w paletach Zesty & Fresh dominują ożywcza zieleń, świeża limonka i jasna żółć, które przynoszą uczucie świeżości i rześkości. Zielone odcienie przywołują na myśl naturę i życie na świeżym powietrzu, sprawiając, że czujemy się zbalansowani i radośni. Natomiast kolor żółty kojarzy się z radością i szczęściem, a także ma wpływ na komunikację i mądrość.

Kolekcja H&M Home x PANTONE zawiera szeroki wybór przedmiotów do wnętrz, które dodadzą koloru do jadalni i salonu. Znajdziesz tu zarówno małe, jak i większe kwadratowe talerze, które możesz dowolnie zestawiać. Kontynuując temat posiłków, są także dwie wielkości misek do serwowania oraz dekoracyjne elementy takie jak podkładki i słoiki.

Cała kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych oraz online na stronie hm.com/home od 25 kwietnia 2024 roku. Ta kolorowa kolekcja kontynuuje badanie wpływu kolorów na nasze otoczenie, wnętrza i nastrój.