fot. materiały prasowe

CUPRA x MAM: Nowa droga w modzie dla Ziemi

Barcelońska marka motoryzacyjna CUPRA, znana z odważnych i innowacyjnych projektów samochodowych, zaskakuje nas nowym kierunkiem – wchodzi w świat mody. To nie jest jednak zwykłe przedsięwzięcie modowe, lecz współpraca z równie kreatywnym i ekologicznym producentem biżuterii, MAM.

Ta kolaboracja łączy dwa światy: dynamiczne technologie motoryzacyjne i precyzyjną sztukę jubilerską, wprowadzając unikalne akcesoria, które nie tylko zdobią, ale także niosą ze sobą ważne przesłanie. Współpraca zaowocowała kolekcją akcesoriów, w której znalazły się m.in. sygnety i bransoletki „Welcome to the Tribe”. To, co wyróżnia te przedmioty, to zastosowanie rutenu i miedzi – materiałów wykorzystywanych także w samochodach CUPRY. Efekt? Akcesoria, które łączą w sobie ducha motoryzacyjnych innowacji z elegancją i finezją ręcznie robionej biżuterii.

Obie marki zobowiązały się do minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko. CUPRA ambitnie dąży do osiągnięcia neutralności węglowej do 2050 roku, podczas gdy MAM konsekwentnie stosuje materiały z recyklingu i ekologiczne metody produkcji. Ta współpraca jest więc nie tylko manifestem stylu, ale również dowodem na to, że innowacja i odpowiedzialność mogą iść w parze. Akcesoria z kolekcji „Welcome to the Tribe” są czymś więcej niż tylko dodatkami. To zaproszenie do dołączenia do społeczności promującej zrównoważony rozwój. Unikatowe wzory bransoletek i pierścionków podkreślają nie tylko zamiłowanie do mody i innowacji, ale również zaangażowanie w ekologiczną odpowiedzialność.

MAM to barcelońska marka, która stała się symbolem ekologicznej biżuterii. Znana z użycia materiałów z odzysku i zaangażowania w zrównoważone procesy produkcyjne, marka ta doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy, łącząc piękno z odpowiedzialnością.

W erze, w której moda i technologia coraz częściej przenikają się nawzajem, ta współpraca stanowi inspirujący przykład tego, jak można tworzyć piękne, innowacyjne produkty, dbając jednocześnie o naszą planetę. „Welcome to the Tribe” to nie tylko hasło – to filozofia, która zaprasza nas wszystkich do bycia częścią ruchu na rzecz lepszej przyszłości.