fot. materiały prasowe

Zendaya w nowej roli: Zaskakująca współpraca z marką ON Running

Marka ON ogłosiła dzisiaj początek wieloletniej współpracy z ikoną mody i aktorstwa, Zendayą. Współpraca ta ma na celu połączenie pasji do ruchu, dbałości o dobre samopoczucie i zamiłowania do opowiadania historii, co idealnie odzwierciedla zarówno filozofię Zendayi, jak i szwajcarskiej marki sportowej.

Zendaya, znana ze swojej wszechstronności i niezaprzeczalnego talentu, stała się inspiracją dla wielu młodych ludzi na całym świecie. Jej umiejętność łączenia ról aktorskich z wyrazistym stylem mody uczyniła ją idealną partnerką dla ON. Współpraca z marką sportową nie jest dla Zendayi przypadkiem – od dawna jest jej wielką fanką, nosząc produkty ON na planie filmowym, podczas podróży czy spacerów z psem. Oficjalne ogłoszenie tej współpracy to swoiste „zamknięcie koła” w jej karierze.

Pierwszym efektem współpracy Zendayi z ON jest kreatywna kampania zatytułowana „Dream Together”. Ten krótkometrażowy film, wyreżyserowany przez C Prinza, podkreśla, jak ruch może łączyć ludzi z różnych środowisk. W roku, w którym świat jednoczy się wokół globalnych wydarzeń sportowych, ten przekaz nabiera szczególnego znaczenia.

Zendaya podkreśla, jak ważna jest dla niej współpraca i wsparcie ludzi wokół niej. „Zawdzięczam tak wiele ludziom, którzy mnie wspierają, i ten film jest wyrazem uznania dla nich,” mówi aktorka. „Uważam, że uczucie współpracy i inkluzywności jest widoczne w tym, co stworzyliśmy.”

David Allemann, współzałożyciel ON, nie kryje zachwytu z powodu nowej współpracy: „Jesteśmy ogromnymi admiratorami zdolności Zendayi do inspirowania pokoleń i marzenia na wielką skalę. Nie możemy wyobrazić sobie lepszego partnera do dalszego rozwoju i łączenia się z ludźmi na całym świecie.”

Film „Dream Together” to dopiero początek wielu wspólnych projektów, które marka planuje z Zendayą. W przyszłości możemy spodziewać się nie tylko kolejnych kampanii, ale także nowych kolekcji, które będą odzwierciedlać unikalny styl aktorki i sportowy duch marki ON.

ON, założona w szwajcarskich Alpach w 2010 roku, ma na celu inspirowanie ludzi do ruchu i odkrywania świata. Marka zasłynęła dzięki innowacyjnym technologiom w produkcji obuwia i odzieży sportowej, które zdobyły serca miłośników sportu na całym świecie. Obecna w ponad 60 krajach, ON nadal przoduje w tworzeniu produktów, które łączą funkcjonalność z nowoczesnym designem.

Współpraca Zendayi z marką ON to nie tylko kolejny krok w jej karierze, ale także inspiracja dla wszystkich, którzy cenią sobie ruch, styl i kreatywność. Z niecierpliwością czekamy na kolejne projekty tej niezwykłej pary i na to, jak będą kształtować przyszłość sportowej mody.