Torebki na jesień 2019

Atomy

Kwintesencja minimalizmu. Proste, geometryczne wzory, które przyciągają uwagę. Nie tylko kształtem ale i wykonaniem. Dodatkowo filozofia marki opiera się na „atomach” czyli modułowych torebkach. Użyte do produkcji bydlęce skóry dostępne są w klasycznym kolorze czarnym, ale i odważnym krwiście czerwonym lub delikatnych beżu i pudrowym niebieski. Warto zaznaczyć, że wszystkie torebki są szyte ręcznie w niewielkim zakładzie kaletniczym. Przy produkcji torebek nie ma miejsca na kompromisy. Każda forma jest dopracowana, a detale czy złote okucia nadają charakteru i elegancji. Dzięki modułowości produktów, możemy wybierać spośród dostępnych pasków czy okuć.

Zakochaliśmy się w modelu Nappa, który wykonany jest z garbowanej skóry bydlęcej, odpornej na zarysowania. Usztywniona torebka świetnie sprawdzi się do ciepłego płaszcza. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.

Justyna Rożek

Skórzane torebki od Justyny Rożek to coś co każda fashionistka powinna mieć w szafie. Justyna to młoda studentka, która rozwija swoją pasję jaka zrodziła się w wieku 14 lat, gdy dostała od rodziców na święta maszynę do szycia.

Jej filozofią jest tworzenie produktu, który będzie wygodny, nowoczesny i funkcjonalny. Oczywiście nie zapominając o najwyższej jakości. Jak sama mówi:

„Moda jest po to by sprawiała człowiekowi przyjemność, a nie utrudniała wykonywanie codziennych czynności”.

Jej idealnie skrojone we wzór krokodylej skóry torebki, pomogą nam dopełnić jesienny look. Szczególnie te modele w kolorze ciemnego brązu. W jesiennej odsłonie, spodobały nam się niewielkie acz pojemne torebki na paskach, które Justyna również sama wykonuje. Dopełniające designem paski ze złotymi obiciami, świetnie zastąpią przewiązanie płaszcza.

Coś czujemy, że Justyna i jej kariera niedługo nabierze dużego rozpędu.

Slavia Varsovia

Slava to marka, która powstała stosunkowo niedawno bo w 2013 roku. Projektantka, którą jest Anna Szydłowska uważa, że jej projekty powinny kontrastować słowiańską pasję z chłodnym i surowym europejskim krajobrazem. Wszystkie produkty są wykonane ręcznie z naturalnych materiałów, a korzystając z doświadczenia polskich rzemieślników jesteśmy pewni, że produkt jaki kupujemy stanowi o swojej jakości.

Naszym zdaniem to idealnie oddaje też to, że wszystkie produkty dostępne w Slava są przeważnie w kolorze czarnym. Nas urzekły na sezon jesienny małe torebek w kształcie półksiężyców i olbrzymie torbo-worki.