Loewe Jesień-Zima 2021/2022

Damska kolekcja Loewe na sezon jesień-zima 2021/2022, to przypływ kształtów i nasyconych kolorów, doprowadzony do granic możliwości. Mieszając styl – Jonathan Anderson, dyrektor artystyczny Loewe, wyrywa się z DNA marki, aby wymyślić jej nowe oblicze. Architektoniczne sylwetki podkreślają ciało i wirują wokół niego.

Najnowsza kolekcja Loewe i jej prezentacja to zaprzeczenie pokazu mody. W krótkiej prezentacji widzimy duńską supermodelkę Freję Behę Erichsen ubraną w stylizacje, które śmiało mogłyby „zasiadać” w pierwszym rzędzie na pokazie. Niestety tym razem „fashion show is cancelled” (pokaz mody został odwołany – przyp. red.). Widzimy tutaj bardzo dużo geometrycznych cięć, ferie kolorów i bardzo dużo tekstu. Od plisowań po czyste biało-czarne formy. W kolekcji dominuje bawełn oraz żakard.

Jeśli chodzi o dodatki to tutaj również dużo się dzieje. Znajdziemy botki na platformie z blokami kolorów, botki z plisowaną klamrą lub paskiem, a także torbę Puzzle i jej kolorowe paski, które dodają dodatkowej energii.

Kopertówka XL Flamenco ma żywe kolory, a jedwabista skóra i wyrazista linia nowej torebki Goya potwierdzają jej już kultowy status. Wprowadzona na rynek w 1975 roku i od dawna uznawana za must-have dla wszystkich fashionistek torba Amazona, obecna jest w nowych wersjach ze skóry nappa.