fot. materiały prasowe

Emocjonalna podróż w świat ślubnych marzeń: Kolekcja Bridal 2024 Macieja Zienia

W sercu Warszawy, w malowniczej Restauracji Belvedere, miało miejsce niezwykłe wydarzenie, które zjednoczyło modę, miłość i muzykę w jedną magiczną całość. Piąte urodziny Belvedere Wedding Club były okazją do zaprezentowania najnowszej kolekcji ślubnej przez jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów – Macieja Zienia.

Wieczór, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, odbył się w eleganckiej, przepięknie zaaranżowanej przestrzeni. Goście mieli okazję podziwiać wyjątkowe kreacje ślubne, które w pełni oddawały kunszt i wizję projektanta. Maciej Zień, jak zwykle, nie zawiódł, dostarczając sukien, które były jednocześnie nowoczesne i pełne klasyki.

Modelki, prezentujące kolekcję, były kwintesencją elegancji i stylu. Zespół marki kosmetycznej AA zadbał o perfekcyjny makijaż, który idealnie współgrał z delikatnymi, ale wyrazistymi kreacjami. Fryzury, stworzone przez zespół Wella Hair we współpracy z salonem Hairmate, dodały modelkom wdzięku i subtelności. Stylizacje zostały dopełnione biżuterią marki SAVICKI, która nadała im jeszcze więcej blasku i elegancji.

Kolekcja Bridal 2024 Macieja Zienia to hołd dla romantyzmu i piękna w najczystszej formie. Każda suknia to małe dzieło sztuki, które ma za zadanie towarzyszyć przyszłym pannom młodym w jednym z najważniejszych dni ich życia. Zień doskonale rozumie, jak ważna jest suknia ślubna, dlatego każda jego kreacja jest starannie przemyślana, od wyboru materiału po najdrobniejsze detale.

Suknia ślubna jest początkiem nowego etapu i częścią najbardziej radosnych chwil w życiu. Pragnę, aby każda panna młoda czuła się wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Maciej Zień, projektant

Nie można pominąć również atmosfery, która panowała tego wieczoru. Restauracja Belvedere, znana z elegancji i klasy, idealnie wpisała się w koncepcję tego wyjątkowego wydarzenia. Subtelna muzyka, wyrafinowane dekoracje i doskonała organizacja sprawiły, że goście mogli w pełni oddać się magii chwili.

Pokaz mody ślubnej Macieja Zienia na 5. urodziny Belvedere Wedding Club to dowód na to, że moda ślubna może być czymś więcej niż tylko ubraniem na jeden dzień. To emocje, marzenia i nadzieje, które projektant potrafi zamknąć w każdej swojej kreacji. Jego suknie są nie tylko piękne, ale też pełne głębokiego znaczenia, co sprawia, że każda panna młoda może poczuć się naprawdę wyjątkowo.